Epi Lesepreis

Nemško bralno tekmovanje Epi Lesepreis 2021/2022

V letošnjem šolskem letu boste ponovno lahko sodelovali pri nemškem bralnem tekmovanju Epi Lesepreis.  Za vsak razred sta določeni po dve knjižici (glej seznam spodaj!), ki ju boste  morali prebrati in rešiti test (po dogovoru). V tem šolskem letu bo reševanje testov možno tudi po spletu.7792205_origNaloge bomo reševali med 7. in 11. marcem 2022.
Za vaše dosežke boste lahko prejeli zlato, srebrno ali priznanje za sodelovanje (odvisno od števila doseženih točk).
Žal imamo na naši šoli na razpolago le po eno knjižico, ki si jo lahko izposodite v šolski knjižnici in jo potem tudi čim prej vrnete, da jo bodo imeli priložnost brati tudi drugi. V 4., 5., 6. in 7. razredu bomo knjige brali skupaj, pri pouku nemščine. Posamezne knjige si lahko izposodite tudi v drugih knjižnicah (npr. v Murski Soboti) ali pa si jo naročite/kupite – knjiga je vedno bogata naložba in ostane za večno.

Viel Spaß beim Lesen!!!!!!

• 4. razred: IM STREICHELZOO und DAS SCHMECKT MIR:
  • 5. razred: WIR BACKEN KEKSE und DAS HÄSSLICHE ENTLEIN:
  • 6. razred: DER VERRÜCKTE LEHRER und NUR MUT, LARA!:
  • 7. razred + 8. razred (IZB): HUNDE IN GEFAHR und DER UNSICHTBARE DIEB!:
  • 8. razred + 9. razred (IZB): DIEBE IM GEMÜSEBEET und GEHEIME FLASCHENPOST:
  • 9. razred: DRACHEN-ALARM und DIE WIKINGER KOMMEN (Comic) :

Učiteljice nemščine