Epi Lesepreis

Nemško bralno tekmovanje Epi Lesepreis 2017/2018

V letošnjem šolskem letu boste ponovno lahko sodelovali pri nemškem bralnem tekmovanju Epi Lesepreis.  Za vsak razred sta določeni po dve knjižica (glej seznam spodaj!), ki ju boste  morali prebrati in rešiti test (po dogovoru).

7792205_origNaloge bomo reševali omed 12. in 16.marcem 2018.

Za vaše dosežke boste lahko prejeli zlato, srebrno ali priznanje za sodelovanje (odvisno od števila doseženih točk).
Žal imamo na naši šoli na razpolago le po eno knjižico, ki si jo lahko izposodite v šolski knjižnici in jo potem tudi čim prej vrnete, da jo bodo imeli priložnost brati tudi drugi. V 4., 5., 6. in 7. razredu bomo knjige brali skupaj, pri pouku nemščine. Posamezne knjige si lahko izposodite tudi v drugih knjižnicah (npr. v Murski Soboti) ali pa si jo naročite/kupite – knjiga je vedno bogata naložba in ostane za večno.

Viel Spaß beim Lesen!!!!!!

• 4. razred: WALD ERLEBEN,  LEA IST ZU HAUSE und PAPA UND ICH:

• 5. razred: AUF DEM JAHRMARKT und KUNTERBUNTE WELT:

• 6. razred: Zwei Freundinnen und ein verliebter Hund und Geschichten vom kleinen Welpen:

• 7. razred + 8. razred (IZB): Der kleine Defin und das Piratengold und Krimigeschichten:

• 8. razred + 9. razred (IZB): FC Silberstadt und die Superkicker und Die Tiefsee – Agenten im Bann der Kristalle:
  • 9. razred: Die Girls vom Gruselinternat UND Der Kampf um das Licht:

Učiteljice nemščine