Epi Lesepreis

Nemško bralno tekmovanje Epi Lesepreis 2019/2020

V letošnjem šolskem letu boste ponovno lahko sodelovali pri nemškem bralnem tekmovanju Epi Lesepreis.  Za vsak razred sta določeni po dve knjižici (glej seznam spodaj!), ki ju boste  morali prebrati in rešiti test (po dogovoru).

7792205_origNaloge bomo reševali med 9. in 13. marcem 2020.

Za vaše dosežke boste lahko prejeli zlato, srebrno ali priznanje za sodelovanje (odvisno od števila doseženih točk).
Žal imamo na naši šoli na razpolago le po eno knjižico, ki si jo lahko izposodite v šolski knjižnici in jo potem tudi čim prej vrnete, da jo bodo imeli priložnost brati tudi drugi. V 4., 5., 6. in 7. razredu bomo knjige brali skupaj, pri pouku nemščine. Posamezne knjige si lahko izposodite tudi v drugih knjižnicah (npr. v Murski Soboti) ali pa si jo naročite/kupite – knjiga je vedno bogata naložba in ostane za večno.

Viel Spaß beim Lesen!!!!!!

• 4. razred: DAS SCHMECKT MIR und DIE SPÜRNASEN-BANDE UND DER FAHRRAD-KLAU:
  • 5. razred: EINE AUFREGENDE NACHT und POLIZIST FÜR EINEN TAG:

• 6. razred: PAULA KANN FAHRRAD FAHREN und POLIZEIHUND BOLLE IM EINSATZ:

• 7. razred: ACHTUNG, DINOS! und HILFE, GEISTERZUG!:

• 8. razred + 9. razred (IZB): ALARM, DIE RITTER KOMMEN und DIE RÄUBERJAGD:

• 9. razred: DER MONSTER-SCHRECK und SPUK IN DER SCHULE :

Učiteljice nemščine