Epi Lesepreis

Nemško bralno tekmovanje Epi Lesepreis 2018/2019

V letošnjem šolskem letu boste ponovno lahko sodelovali pri nemškem bralnem tekmovanju Epi Lesepreis.  Za vsak razred sta določeni po dve knjižici (glej seznam spodaj!), ki ju boste  morali prebrati in rešiti test (po dogovoru).

7792205_origNaloge bomo reševali omed 11. in 15.marcem 2019.

Za vaše dosežke boste lahko prejeli zlato, srebrno ali priznanje za sodelovanje (odvisno od števila doseženih točk).
Žal imamo na naši šoli na razpolago le po eno knjižico, ki si jo lahko izposodite v šolski knjižnici in jo potem tudi čim prej vrnete, da jo bodo imeli priložnost brati tudi drugi. V 4., 5., 6. in 7. razredu bomo knjige brali skupaj, pri pouku nemščine. Posamezne knjige si lahko izposodite tudi v drugih knjižnicah (npr. v Murski Soboti) ali pa si jo naročite/kupite – knjiga je vedno bogata naložba in ostane za večno.

Viel Spaß beim Lesen!!!!!!

• 4. razred: MEINE FAMILIE,  MEIN SPORT und WO IST HELGA:

• 5. razred: SIMON, DAS SCHAF und FROSTY, DER SCHNEEMANN:

• 6. razred: ZWEI BEI DER POLIZEI und DAS TIERISCH TOLLE TIERHOTEL:

• 7. razred: PAUL IST KRANK und RENNFAHRERGESCHICHTE:

• 8. razred + 9. razred (IZB): VORSICHT, ZAUBERTINTE und PIRATENGESCHICHTEN:

• 9. razred: DIE PIRATENBANDE und SHERLOCK JUNIOR… :

Učiteljice nemščine